Zazděli jsme dveře. Jak stylově využít vzniklý výklenek?

0
231

Naše redaktorka Kika tentokrát poradí, jak efektně využít výklenek po zazděných dveřích. Její řešení se vám určitě bude zamlouvat!

Zazděli jsme jedny ze dvou dveří, které vedly z chodby do kuchyně s jídelnou. Momentálně uvažujeme zda vzniklý prostor zavřít dvířky jako skříň nebo jej nechat otevřený s policemi. Peťa, Bardějov

Radí: Kristýna Falťanová, redaktorka

Otevřené police jsou in! Dokážeme pomocí nich vyšperkovat kuchyni a dodat jí osobitý ráz. Jejich předností je v první řadě jejich lehkost. Nebojte se vystavit šálky na čaj, sklenice na víno, malovaný porcelán, kuchařské knihy či měděné pečící formy.

Vaší kuchyni to dodá styl. Ale pozor! Méně je někdy víc. Proto police nezapracte desítkami malých sošek a drobností. Naopak, uložte na ně větší kousky. Vzájemně kombinujte vysoké a nízké předměty, květiny ve květináku, vázy, keramiku a svícny.

Za úvahu lze stojí zadní stěnu vymalovat kontrastní barvou nebo ozdobit tapetou a pěkně s citem do ní uložit jednotlivé kousky. Pokud se vám toto řešení časem zunuje, stále můžete dodělat zmíněné dveře.

Předchozí článekNemůžu otevírat okna
Další článekPastelové barvy dávno nepatří jen do dětských pokojů. Jak je uplatníte kdekoli v interiéru?